środa, 11 listopada 2015

Lodowe bombki

Hej:)
Kolejny komplet,tym razem bardziej klasyczny. Można by rzec,że zimny ale taki miałam zamysł,po ostatnich mocno kontrastowych bombkach chciało się czegoś spokojnego.
Bombki z pleksi,szronione po boczkach i zapięte w sweterek,kubraczek czy jak kto woli gorset.Boki zdobione srebrnym reliefem,posypanym brokatem.Do tego dorzuciłam półperełki i sie zrobiło na bogato.Doły są ozdobione kryształkami lodu,tutaj najbardziej się upociłam:) są też w dwóch bombkach w środku ale chyba średnio to widać.
Bombki dostępne na moim artillo,
http://artillo.pl/produkt/komplet-4-bombek-lodowe-,207682.html
Pozdrawiam i dziekuję za komentarze po poprzednimi postami:)
Sesja zdjęciowa była bardzo trudna,na bombkach nie widać jak się mienią brokatem:( nie znoszę robić zdjęć bez światła słonecznego,niestety taka pora.
wtorek, 10 listopada 2015

Poisencja

Witajcie
Dziś mam kolejny komplet pleksiglassowych bombeczek.Ręcznie malowane,obustronnie z motywem gwiazdy betlejemskiej,tym razem w kolorze białym,czarnym i złotym,oczywiście w koronkach.Bardzo pracochłonne,dostepne na moim artillo.
http://artillo.pl/produkt/bombki-malowane-poisencja-,207228.html

niedziela, 8 listopada 2015

Taka inna

Witam :)
Niedawno wymyśliłam sobie,że zmaluje jakiś komplet bombek ale inaczej...To taka chwila,kiedy ma się ochotę na coś,za czym się nie specjalnie przepada.Taki niedosyt zostaje.Sama nie wiedziałam o co mi chodzi :) srebro,złoto,brąz,turkus,kolory bursztynu chodziły mi po głowie,ale za nic nie umiałam sobie tego wszystkiego na bombce wyobrazić ,nie moje klimaty-po prostu.Wiele moich znajomych,decoupażystek,które podziwiam i obserwuje bardzo zwinnie porusza się w takich klimatach.W jakiś sposób ich prace podobają mi się,czasem wpadam w zachwyt...bo dla mnie takie to takie nieosiągalne.Nie czuję tego ale wizualnie do mnie trafia,ot tak.ja jednak głownie lubię kolorowo i romantycznie za czym ta bombka jest tylko udowodnieniem sobie,że nie da się dobrze poczuć we wszystkim.W jakiś sposób podoba mi się ale jest taka zimna i mroczna,smutna i taka starawa,podniszczona...oceńcie sami..A i kompletu nie będzie:) wystarczy mi taka jedna ..