piątek, 25 września 2015

Bombka w koronce

Bombka styropianowa 12 cm. Piękne róże moim zdaniem,niedawno usłyszałam,że kwiaty na bombce to się nie komponuje i w ogóle bez sensu,że bombka to musi być zima i śnieg ....ehhhh a ja się bardzo nie zgadzam.Dlaczego ma mnie coś ograniczać?dlatego bombka w róże:)nie wiem czemu na zdjęciach nie widać jak pięknie udało mi się ją wycieniować,walczyłam,przestawiałam ale nie do końca zdjęcie oddaje kolorki.Góra i dół bombki ozdobiona konturówką wzorem koronkowym,moja córka mówi,że to śnieżynki ale śnieżynka do róży jeszcze bardziej nie pasuje niż róża do bombki hihi więc nazywa się koronką:)zrobiona odręcznie,(bez schematów,szablonów i tajemniczych sposobów o jakie mnie pytano na fb),po prostu namalowana i osypana czarnym brokatem. Wykończona na wysoki połysk.
Dostępna na moim Artillo,zapraszam.
Dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie,pozdrawiam :)


Szachownica

Bombka w szachownicę-moja najbardziej pracochłonna jak dotąd. Wymyśłiłam sobie chyba wszystkie możliwe metody zdobienia  w tej pracy ale jestem z niej naprawdę dumna.Dumna bo chciałam się kilkanaście razy poddać nim ją skończyłam.A i podoba ma się bardzo.
Do rzeczy.Bombka 12 cm na bazie styropianu,motywy świąteczne w stylu wiktoriańskim.Góra i dół bombki dekorowana "print roomem" czego chhhyba na zdjęciach zapomniałam ująć..i potem w mojej głowie ukazała się szachownica.Hmmm i tu już byłam bliska kapitulacji,bo jak podzielić bombkę na równe części i ładnie rozrysować to na kuli??Może ktoś wie i mi podpowie?Generalnie uznałam,że idealnie się nie da,wiec jakoś to poszło.Potem już mozolna,nudna,wkurzająca robota po tytułem malowanie czarnych rombików,niestety trzeba było dwukrotnie bo przebijała biała spod spodu...i tu też miałam ochotę bombkę odłożyć na półkę "na potem",z której generalnie nigdy nic nie wraca na warsztat-to taka półka rzeczy zepsutych,nie nadają się do ponownego zdobienia ale do wyrzucenia też nie:) Ku mojemu zdziwieniu skończyłam.Skończyłam iii wyglądało ...dziwnie....znów myśl o półce...Uratowała to konturówka,biała-przykryła nierówności miedzy rombikami i tzw wyjścia za linię.No i po trzech dniach kombinowania ukończona.Polakierowana na wysoki połysk tak jak lubię najbardziej.Wykończona czerwoną wstążką,na dole skonstruowałam taki fajny pędzelek:)Mimo iż jestem z nią bardzo związana emocjonalnie-dostępna w moim sklepie na Artillo.
Buziaki
Bombka z ptaszkami

Klasyczna bombka na bazie styropianu,12 cm bez efektów specjalnych :) tylko delikatne białe kropeczki z konturówki. Romantyczny motyw pary ptaków w delikatnych pastelach.Wykończona na wysoki połysk lakierem szklącym.
Dostępna na Artillo.pl.

Bombka

Witajcie:)
W sierpniu (tak w sierpniu:)) rozpoczęłam sezon bombkowy...szukałam odskoczni od drewna,pudełek i znalazłam,więc powoli sobie dłubię,sprawia mi to wielką frajdę choć początkowo miałam mieszane uczucia co do bazy bombkowej jaką jest styropian.Okazało się,że całkiem fajnie sobie z nim radzę więc cała seria postów będzie już świąteczna:) Zapraszam do oglądania i do mojego sklepiku na Artillo.pl,gdzie dostępne będą niektóre z  moich prac,pozdrawiam