poniedziałek, 20 kwietnia 2015

Deseczka

Witam Was:)
Dziś mam do pokazania deseczkę-dekorację ścienną ozdobioną decoupage. Trochę retro,trochę vintage.Zainspirował mnie decoupage artystek rosyjskich,w którym bardzo spodobały mi się domalowane na pracach firanki,serwetki,koronki...Dlatego też śmiałam spróbować,pierwsze koty za płoty i wyszło mi to tak,i mogę powiedzieć,że nie jest to wcale łatwe:)


10 komentarzy:

 1. wygląda ciekawie, nie powiem bardzo ciekawie

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajna, widziałam tylko jedną do tej pory taką pracę (na Babskim Hobby) . Chociaż szkoda mi tej róży za firanką. Osiągnęłaś efekt zza firanki. Super

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo mi miło,choć też przez chwilę było mi tej róży żal allee co tam firanka była priorytetem: )

   Usuń
 3. Świetnie robisz zdjęcia do bloga. Taka łuna tajemniczości. Świetna gra światła i cienia. Super się prezentują prace. Strasznie mi się podoba to zdjęcie, jakby na pracę światło z okna padało. Widać, że dużo pracy wkładasz w każde zdjęcie - ta scenografia, światło. Przepięknie. A same prace to chyba godziny spędzone. Nie wiem jak potrafisz do tego tak szybko wypuszczać kolejne posty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do zdjęć czekam na słońce,nic więcej prócz tego że robię och naprawdę dużo i wybieram najlepsze.A jeśli chodzi o prędkość postów to muszę rozczarować: ) nie pisałam bloga przez cztery miesiące i teraz dodaję wszystko co przez ten czas zrobilam poprzeplatane z nowymi pracami,ot cała tajemnica: ) ale bardzo mi miło ,komentarz sprowadzil uśmiech na moją buzke:):)

   Usuń